Paintball | Azymut na Postrzeleni.pl | Na czym gramy

www.postrzeleni.pl | Paintball w kotlinie kłodzkiej | Imprezy integracyjne

Azymut | kontakt telefoniczny: 782-00-32-55, 607-34-52-72

Azymut | e-mail: kontakt@postrzeleni.pl

Azymut | Imprezy integracyjen: fabuła, strzelnica, poligon, szybka piłka

Na czym gramy

Używamy najmniej zawodnych markerów.

 

paintball, alpha bravo one tacticalAlpha Bravo One Tactical. Półautomatyczny marker wyprodukowany przez firmę Tippmann to wnętrze legendarnej 98c gwarantujące bezawaryjność i niezawodność na polu. Poza tym karabin, jako jedyny w swoim rodzaju ma niepowtarzalny - militarny wygląd.

Posiadamy 45 sztuk takich karabinów.

 

Dodatkowo dysponujemy 10 sztukami legendarnego markera Tippmann 98custom Platinium Series

 

 

Maska Extreme Rage X-Ray Thermal. Wygodna i znakomicie sprawująca się maska z podwójną (termiczną) szybką, zapobiegającą nadmiernemu parowaniu. Maska zapewnia dobrą osłonę twarzy oraz uszu. Daszek będący w komplecie, zapewnia dodatkową ochronę czoła. Kąt widzenia  280 stopni - wszystko po to, aby grało się bezpieczniej i wygodniej.

butla hp
Butla HP Pure Energy 48cu/3000/850 psi. Aluminiowy system powietrzny HP  48cu/3000PSI. Posiada regulator wraz z manometrem. Atestowana (ważność na 5 lat).

 

 

 

Posiadamy 80 kompletów jednoczęściowych kombinezonów, kamizelki, rękawice, ochraniacze na szyje.

 

 

Biuro Turystyki Niekonwencjonalnej „AZYMUT” postawiło na sprzęt wysokiej jakości, ale także zadbało o to, aby grający czuli się bezpiecznie i co najważniejsze – faktycznie byli bezpieczni. Poza maską  i mundurem zapewniamy:


- Ochraniacz na szyję. Szyja przeważnie jest odsłonięta, a jest to miejsce gdzie skóra jest delikatna i ewentualne trafienie w szyję może okazać się bardzo bolesne.


- Kamizelka ochronna. Kulka wystrzelona z karabinku paintball’owego osiąga prędkość do 300 stóp na sekundę (około 90 m/s). Kamizelka w znacznym stopniu amortyzuje uderzenie kulki.


- Rękawice paintball’owe pełne. Chronią ręce nie tylko przed uderzeniem kulki, ale także przed drobnymi otarciami, o które nietrudno na polu walki.

 

- Tak zwana "farba" - czyli krótko o kulkach. Kulki są wypełnione tłustą, kolorową żelatyną spożywczą. Wszyscy, którzy obawiają się o swoją odzież - nie mają podstaw. Barwnik umieszczony w kulce jest zmywalny pod wpływem ciepłej wody. Nie zafarbuje obuwia, ani odzieży!!


Do pomiaru prędkości wylotowej stosuje się chronografy. "Chrono" jest urządzeniem pomocniczym służącym do pomiaru początkowej prędkości wylotowej kulki opuszczającej lufę markera. Jest to urządzenie wykorzystujące czujniki optyczne, tak wiec dokładność pomiaru wynosi ponad 99%. Nasze chrono jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym. Mierzy prędkości w szerokim zakresie, nadaje się zarówno do markerów, wiatrówek, replik ASG, jak i do broni strzeleckiej. Pozwala na zapamiętywanie i uśrednianie wyników.

 


BTN „AZYMUT” gwarantuje że każdy marker dopuszczony do gry na naszym polu jest sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Sprawdzanie prędkości wylotowej kulek odbywa się obowiązkowo przed każdą grą, ewentualnie w trakcie gry, jeżeli uznają tak prowadzący lub sami gracze. Istnieje możliwość przedstawiania wyników pomiarów w jednostkach niemetrycznych. W takim wypadku maksymalna prędkość wylotowa kulki wystrzeliwanej z markera to 300 FPS (foot per second), czyli 300 Stóp Na Sekundę.

Nasza kadra jest przeszkolona z zasad udzielania pierwszej pomocy, oraz wyposażona w podręczne apteczki.

 

To wszystko po to, aby zabawa była tylko zabawą.